Neplač že něco skončilo,raduj se že se to stalo :-)

Úvod (aneb pro ty co nevědí o co GO!)

15. července 2009 v 14:41 | kLipART |  Kouzelníci z Waverly
Rodina Russových z New Yorku není tak obyčejná tak se na prví pohled může zdát.Je to rodina kouzelníků z Waverly place což je jejich restaurace kterou vlastní otec rodiny Jerry a jeho manželka Tereza.Spolu mají 3 děti které se narodili se schopností kouzlit.Jejich otec Jerry starý (starší) kouzelník je učí všelijaká kouzla od vracení času až po procházení zdí.Jejich matka Tereza ale kouzelník není,proto musel Jerry dát svou moc svému bratrovy (který je občas navštíví) aby si ji mohl vzít.Alex,Justin a Max zdědili schopnost po jejich otci. . . . .
Alex druhé narozené dítě Terezy a Jerryho.Alex ráda porušuje pravidla,skovává čarovysvědčení ale občas projeví i trochu sourozenecké lásky k jejímu bratrovy Justinovy.Její nejlepší kamarádka se jmenuje Harper.

Max,nejmladší dítě Terezy a Jerryho.Občas trochu tupý ale stále v pohodě rád se učí a dovádí se svým otcem třeba s míčem který začarovali aby věcmi prolétal aby nic nerozbil když si házely v obýváku atd. Jeho nejlepší kamarád jeho kouzelnická hůlka :-)
Justin,nejstarší syn.Justin nerad a málo často podvádí a rád se učí jak kouzla tak i v normálním životě ve škole.Jeho nejlepší kamarád školní řád z čaroškoly:-) (a dobrý kámoš je Railly-Alexin idol)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama